Lee-Leet on Facebook
Instagram
Lee-Leet on YouTube
Lee-Leet on Eurozone Music
About Buy music Press & Media Audio Lyrics Visual Events Connect

Recenzje  Wideo  Prasa  Wywiady


Lee-Leet Trasa (18-12-2012)

ANTYRADIO NEWS

LEE-LEET WŁAŚNIE WRÓCIŁA Z PIERWSZEJ CZĘŚCI ZAGRANICZNEJ TRASY, GDZIE ZOSTAŁA ENTUZJASTYCZNIE PRZYJĘTA PRZEZ PUBLICZNOŚĆ. W NIEMCZECH, HOLANDII I FINLANDII ZAGRAŁA W SUMIE SIEDEM KONCERTÓW.

Lee-Leet jest niezależną polską artystką, kompozytorką i autorką tekstów. Za pośrednictwem portalu SellaBand zebrała od swoich fanów fundusze na organizację europejskiej trasy koncertowej „Leave It Behind” SellaBand Tour 2012/2013.

Muzyka Lee-Leet to Art Rock z wpływami awangardy. Jej teksty poruszają tematykę emocji, trudnych relacji, miłości, duchowości, metafizyki, rozczarowania, nadziei i podążania za nieuchwytnym.

Piosenka „So High” z najnowszej płyty Lee-Leet dotarła na trzecie miejsce listy przebojów Turbo Top w Antyradiu już w pierwszym tygodniu notowania. „So High” znalazło się także w katalogu giganta gier komputerowych Rock Band Network, popularnej gry wyprodukowanej przez Harmonix Music Systems, liczącej kilka milionów użytkowników na całym świecie. Piosenka Lee-Leet jest pierwszą i na razie jedyną niezależną polską produkcją w katalogu Rock Band.

Obraz mówi więcej niż słowa. Pod linkami poniżej możecie obejrzeć relacje video z pierwszej części trasy Lee-Leet:
Helsinki: https://www.youtube.com/watch?v=_tQsiUAZQ80
Niemcy i Holandia: http://www.youtube.com/watch?v=yHSFDHnG4nc&feature=share